2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Targówek
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. pozyskania i obsługi klienta - 250m od stacji metra

Wynagrodzenie

7 200 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Specjalista ds. pozyskania i obsługi klienta

Lokalizacja: Warszawa, Targówek (250m od stacji metra - Targówek Mieszkaniowy)

Opis stanowiska

Szukamy osób, które wesprą nasz dział sprzedaży swoją wiedzą, energią do działania i skutecznością. Jeśli jesteś osobą, którą napędza osiąganie coraz lepszych wyników i myślisz poza schematem a przy tym lubisz robić coś dobrego, to możliwe, że ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Jakie będą twoje zadania?

•       Szukanie określonych zdarzeń poprzez monitoring Internetu

•       Śledzenie wiadomości i kanałów informacyjnych

•       Kreowanie inicjatyw społecznych (crowdfunding)

•       Nawiązywanie współpracy z fundacjami i stowarzyszeniami

•       Komunikacja z mediami i organizacjami

•       Realizacja celów sprzedażowych

•    Obsługa klienta

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

•       Łatwości w nawiązywaniu rozmów

•       Pewności siebie i komunikatywności

•       Kreatywności w budowaniu inicjatyw społecznych

•       Myślenia poza schematem

•       Orientacji na wynik

•       Dobrej organizacji pracy

•       Ponadprzeciętnego zaangażowania

Dodatkowe informacje

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy?

•       Wynagrodzenie 5 000 zł netto (podstawa finansowa)

•       Comiesięczna prowizja bez górnego limitu zależna od wyników

•       Możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-mail z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym zgodnie z obowiązującymi przepisami (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 900391034