2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Wielkopolskie
  6. Odnawialna - Poznań
  7. Odnawialna - Śródka
Rekrutacja Metabox Energy
Dodane 04 maja 2024

Specjalista ds. Pomiarów elektrycznych/energetycznych

Wynagrodzenie

4 700 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Śródka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma METABOX ENERGY zatrudni pracownika na stanowisko: Inżynier/Specjalista/technik ds. Pomiarów elektrycznych/energetycznych oraz jakości energii elektrycznej.

Miejsce pracy: Poznań, ul. Warszawska 43; 61-028 Poznań (okolice ronda Śródka; 10 min. pieszo od Politechniki)

Podstawowe wymaganie:

·       Praca dla osoby która ukończyła technikum elektryczne/energetyczne lub jest osobą która ukończyła studia inżynierskie/magisterskie na kierunku Elektrotechnika / Energetyka / Elektroenergetyka / Automatyka.

Jeśli jesteś w trakcie studiów i gotowy na nowe wyzwania i zdobywanie doświadczenia zawodowego to również możesz się do nas zgłosić. Postaramy się pogodzić Twoją pracę zawodową z kontynuacją studiów.

Zakres obowiązków oraz wymagań:

·       Wykonywanie pomiarów elektrycznych/energetycznych.

·       Realizacja czynności obsługi, eksploatacji oraz serwisu obiektów i urządzeń o charakterze energetycznym (w szczególności farm fotowoltaicznych, wiatrowych)

·       Obsługa, parametryzacja, montaż analizatorów jakości energii elektrycznej.

·       Opracowywanie raportów z przeprowadzonych pomiarów.

·       Wymagane prawo jazdy B.

·       Osoba posiadająca uprawnienia SEP (ew. chęć zdobycia uprawień po rozpoczęciu pracy w firmie).

·       Sprawna obsługa pakietu MS OFFICE typu Word, Excel, Power Point.

·       Chęci i zaangażowanie się w powierzone obowiązki służbowe.

Mile widziane:

Twoim dodatkowym atutem będzie wiedza i umiejętności w zakresie wykonywania pomiarów elektrycznych w tym pomiarów jakości energii elektrycznej, realizacjia prac związanych z uruchomieniem układów automatyki zabezpieczeniowej, sterowników zabezpieczeń typu e2tango, uREG, Czip-Pro jak również układów telemechaniki obecnie stosowanych dla farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych.

Mile widziane: Obsługa programów do projektowania typu CAD / zajmowanie się systemami typu SCADA / programowanie sterowników PLC.

OFERUJEMY:

·       Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i przyszłego rozwoju.

·       Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (specjalistyczne szkolenia).

·       Dla aktywnych, możliwość dofinansowania do zajęć sportowych – karty Multisport.

·       Dla studentów na kierunku elektrotechnika/energetyka/elektroenergetyka wsparcie w zakresie realizacji pracy inżynierskiej lub magisterskiej z uwagi na specyfikę działalności firmy i technicznych możliwości.

·       Ciekawe projekty branżowe.

Z nami nauczysz się wykonywać w sposób prawidłowy pomiary elektryczne oraz energetyczne wymagane m.in. w branży odnawialnych źródeł energii realizowanych na farmach fotowoltaicznych, wiatrowych, gazowych oraz biogazowych. Nasza wspólna współpraca pozwoli Ci na zapoznanie się z najnowszą na rynku światowym aparaturą kontrolno-pomiarową dedykowaną m.in. do pomiarów w energetyce, pomiarów jakości energii elektrycznej, badań sterowników polowych/zabezpieczeń (uREG, CHIP-PRO, e2tango oraz innych) oraz badań linii kablowych średniego oraz niskiego napięcia i nie tylko…

·       Dołożymy wszelkich starań do Twojego  rozwoju zawodowego, organizujemy zewnętrzne i firmowe szkolenia oraz warsztaty zawodowe.

 O NAS

Firma METABOX ENERGY to prężnie rozwijająca się firma w branży energetycznej Intensywnie rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności. Koncentrujemy się na wykonywaniu pomiarów dla źródeł wytwórczych, w tym elektrowni fotowoltaicznych, wiatrowych, biogazowych oraz kogeneracyjnych. Naszą domeną jest szeroki klasy światowej asortyment pomiarowy, który wykorzystujemy w codziennej pracy oraz zaawansowana wiedza techniczna w dziedzinie wykonywania pomiarów.

Nasze usługi świadczymy na rzecz największych firm związanych z energetyką odnawialną, jedną z najbardziej rozwijających się w ostatnim czasie gałęzi gospodarki.

Koncentrujemy się na szeroko zakrojonych pomiarach, wykorzystujemy światowej klasy sprzęt w zakresie pomiarów jakości energii elektrycznej oraz innych pomiarów elektrycznych i energetycznych, a nasze możliwości są jeszcze szersze.

Naszym wyzwaniem jest tworzenie przyjezdnego środowiska pracy dla naszych pracowników.

Stań się częścią Teamu METABOX ENERGY!

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji o tym czym się zajmujemy znajdziesz na naszej stronie internetowej:

www.metaboxenergy.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Śródka
ID: 914850750