2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Przylep
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. Planowania Produkcji z j. angielskim

Lokalizacja

Przylep

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Toppoint Polska sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. planowania produkcji z j. angielskim

Miejsce pracy: Przylep

 Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,

- umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

- samodzielność w organizacji i planowaniu pracy,

- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Zakres obowiązków:

- planowanie produkcji,

- określanie terminów realizacji dla otrzymanych zamówień,

- zarządzanie otwartymi zleceniami,

- współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o zasięgu międzynarodowym,

- stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci, bony na święta ),

- możliwość skorzystania z pakietu Luxmed oraz karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „TOPPOINT POLSKA” sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Zakładowa 23 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Przylep,

Lubuskie

Lubuskie, Przylep
ID: 909173121