2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Węgrów
Dodane Dzisiaj o 14:55

Specjalista ds. planowania produkcji

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Fajny TEAM ML poszukuje osoby na stanowisko planowania produkcji, pasuje Ci to stanowisko?

ML MEBLE jest firmą rodzinną z 27-letnim doświadczeniem na rynku meblarskim. Naszym Klientom oferujemy meble, którymi kompleksowo mogą umeblować wnętrza całych mieszkań i domów. Produkcja i aranżowanie przestrzeni to nasza pasja. Naszą misją jest dostarczenie mebli wysokiej jakości i nowoczesnym designie.

Główne zadania

  • Przeprowadzanie analiz, porównań i zestawień niezbędnych do prawidłowego sformułowania planów produkcyjnych

  • Planowanie i uruchamianie zleceń produkcyjnych

  • Koordynowanie realizacji zleceń produkcyjnych

  • Monitorowania stanów magazynowych

  • Współpraca z działem zakupów i logistyki w celu uzyskania odpowiednich informacji

  • Nadzór nad realizacją planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych

Oczekujemy

  • Uczciwość, samodzielność oraz zaangażowanie

  • Doskonałej organizacji pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Dobra znajomość MS OFFICE (EXCEL)

  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Pakiet szkoleń i materiałów dydaktycznych

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

Miejsce pracy: Starawieś.

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 910807765