2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Szczecin
  7. Logistyka - Centrum
Elżbieta Kamińska
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista ds. planowania (Portfolio Specialist)

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Posiadasz doświadczenie w planowaniu produkcji lub transportu? Biegle posługujesz się językiem angielskim?

Czytaj dalej! Przed Tobą okazja do rozpoczęcia przygody z branżą wiatrową!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę na zastępstwo na okres roku (min. do 05.2025) z możliwością przedłużenia/przejścia do innego działu
  • pracę hybrydową
  • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)

zadania

  • zarządzanie zapotrzebowaniem na zasoby w projektach średnio- (<12 miesięcy) i długoterminowych
  • planowanie zasobów w projektach od ich sprzedaży przez Dział Sprzedaży po ukończenie budowy
  • zapewnienie poprawności planowanych zasobów oraz właściwej przepustowości na każdym etapie projektu
  • zarządzanie przydziałem zasobów na różnych etapach projektów, monitorowanie ich i optymalizacja
  • współpraca z działami sprzedaży, transportu, produkcji oraz instalacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane obszary: inżynieria produkcji, logistyka)
  • doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw lub zarządzania projektami i planowania zasobów
  • płynnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie (poziom C1)
  • doświadczenia w planowaniu dużych, skomplikowanych projektów, doświadczenie międzynarodowe będzie atutem
  • bardzo dobrej znajomości Microsoft Excel
  • płynnej komunikacji w języku polskim
  • mile widziana znajomość SAP BI i Primavera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 919461957