2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubuskie
  6. Logistyka - Zielona Góra
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. Planowania i Transportu Media Expert - Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania i Transportu

Zakres obowiązków:

  • planowanie i zarządzanie trasami na terenie działania HUB

  • nadzór nad zleceniami oraz ich terminowością i jakością wykonania,

  • ewidencja dokumentów potwierdzających wysyłkę towarów

  • nadzór nad prawidłowym stanem technicznym floty

  • nadzór nad procesami rozładunków samochodów wahadłowych, załadunków samochodów dystrybucyjnych

  • zapewnienie bieżącej, sprawnej współpracy ze sklepami w regionie obsługiwanym przez HUB

  • kontakt z klientem indywidualnym

To oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

  • szkolenie wstępne

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich

  • bony na święta

  • premię świąteczną

  • zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Oczekujemy:

  •  praktycznej znajomości zagadnień z zakresu planowania i nadzorowania procesów w dziale transportu/dziale planowania bądź w logistyce i/ lub firmie dystrybucyjnej

  • dobrej znajomości topografii

  • nastawienia na współpracę i umiejętność działania pod presją czasu

  • bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • samodzielności w działaniu i odpowiedzialności za realizację zadań

  • umiejętności podejmowania decyzji

  • komunikatywności

  • prawa jazdy kat. B

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 821630826