2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Inowrocław
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. planowania

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

38 lat na polskim rynku, 36 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś! Bo sukces tworzą ludzie!

Miejscowość: Inowrocław

Jeśli posiadasz:

·        Wykształcenie wyższe;

·        Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

·        Wiedzę z zakresu planowania potrzeb materiałowych (MRP);

·        Umiejętność analizowania danych i tworzenia raportów;

·        Znajomość zasad Lean Manufacturing i jego narzędzi oraz umiejętność ich efektywnego zastosowania;

·        Bardzo dobrą praktyczną znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;

·        Umiejętność pracy analitycznej, dokładność, sumienność;

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;

·        Zorientowanie na myślenie procesowe, obejmujące działania całej firmy.

GRUPA PIEKUŚ JEST IDEALNYM MIEJSCEM DLA CIEBIE!

Twoje zadania:

·        Tworzenie planów, harmonogramów produkcji w oparciu o zamówienia oraz prognozy sprzedażowe i analizy;

·        Koordynowanie realizacja planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych;

·        Przeprowadzanie analiz i zestawień niezbędnych do prawidłowego opracowania planów produkcji;

·        Sprawdzanie kompletności surowców i opakowań wymaganych do realizacji zleceń produkcyjnych;

·        Planowanie odpowiedniego poziomu zapasu surowców;

·        Ciągłe doskonalenie obecnie istniejących procesów w oparciu o zagadnienia Lean.

Zapewnimy Tobie:

·        Umowę o pracę;

·        Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową;

·        3 razy w roku dodatek finansowy na święta i paczki noworoczne dla dzieci;

·        Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

·        Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;

·        Słodkie deputaty;

·        Kartę Sport;

·        Zniżki pracownicze na pieczywo;

·        Kartę zniżkową na paliwo.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 915476405