2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Topole
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. planowania

Lokalizacja

Topole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VBC jest dostawcą wysokiej jakości systemów budynków modułowych dla różnych branż (hotelarstwo, budownictwo mieszkaniowe, domy studenckie itp.). Nasze moduły docierają do Klientów wykończone i w pełni wyposażone w meble, które sami produkujemy. Doskonale wiemy czego potrzeba aby dostarczać produkty z najwyższej półki do odbiorców na całym świecie, a nasze rozwiązania pozwalają na maksymalną redukcję kosztów przedsięwzięcia przy jednoczesnej trosce o środowisko.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA

(Planning Specialist)

Zadania na stanowisku:

  • Rozliczanie cyklu produkcyjnego projektu i realizacji – update planu dziennego
  • Weryfikowanie efektywności produkcji na bazie dostępnych danych
  • Generowanie i wydawanie list materiałowych pod przydzielone zlecenia
  • Generowanie i drukowanie zleceń produkcyjnych i picking list w systemie SAP
  • Weryfikowanie danych poprzez raporty w MES/PDC z weryfikacją RBH dostępnych i zaraportowanych
  • Wsparcie brygadzistów w prawidłowym raportowaniu czasu pracy produkcji (uzupełnianie niezaraportowanego czasu)
  • Wsparcie magazynierów w prawidłowym raportowaniu zużyć materiałowych (uzupełnienie niezaraportowanych ruchów magazynowych)
  • Prowadzenie zestawienia zakłóceń procesów produkcyjnych
  • Bieżące prowadzenie raportów m.in.: wydajnościowych, absencji kadry, weryfikowanie kart pracy, PDC
  • Sporządzanie raportów dla działu controllingu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane o profilu logistycznym
  • Doświadczenie w planowaniu procesów produkcyjnych – minimum rok
  • Znajomość programów SAP B1, MESS, Asana
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie doświadczonego zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Topole,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Topole
ID: 910985713