2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds.płac

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Piekarnia  BATON Zakład Pracy Chronionej  z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. płac

Obowiązki:

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac oraz kompleksowe prowadzenie dokumentacji związanej z tym obszarem,

  • ewidencjonowanie i naliczanie wynagrodzeń chorobowych oraz zasiłków chorobowych,

  • sporządzanie i obsługa deklaracji ZUS związanych z zatrudnianiem, wyrejestrowywaniem pracowników oraz rozliczaniem płac,

  • obsługa Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS

  • sporządzenie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych (miesięcznych i rocznych) w ramach PFRON,

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji i obsługa ZFRON

  • przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących płac,

  • naliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS,

  • naliczanie i obsługa dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych i uczniów praktycznej nauki zawodu

  • naliczanie i sporządzanie wniosków o zaświadczenie De minimis

  • bieżące podnoszenie kwalifikacji na zajmowanym stanowisku wynikające ze zmian przepisów prawa,

Oczekiwania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek niezbędny,

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów Płatnik, MS Office

  • znajomość obsługi programów: Symfonia ERP Kadry i Płace, SODiR, e-PFRON

  • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz przepisów ustawy o rehabilitacji osób niepełnosprawnych,

  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność,

  • samodzielność w realizacji zadań, terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • stabilną pracę w firmie ugruntowanej pozycji na ryku,

 Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV poprzez OLX lub na adres e-mail z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909603367