2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. organizacyjnych i pozyskiwania funduszy

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja "Sztuka Wysoka" w organizacji rozpoczyna proces budowy zgranego i pełnego pasji zespołu, który będzie wspierał naszą misję. Poszukujemy osób zaangażowanych i pełnych entuzjazmu.

Fundacja Sztuka Wysoka to instytucja działająca w obszarze kultury, sztuki i edukacji. Zakresem obejmuje wszystkie dziedziny sztuki, w szczególności: muzykę, malarstwo, fotografię, literaturę, design, film i sztuki audiowizualne,

 Do głównych celów należą:

- edukacja artystyczna oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności we wszystkich dziedzinach sztuki,

- organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym, patriotycznym, edukacyjnym i artystycznym,

- promowanie oraz wsparcie finansowe artystów początkujących i doświadczonych, pasjonatów sztuki oraz jej mecenasów,

- promocja kultury i sztuki w gronie jak najszerszej społeczności skupionej wokół Fundacji.

Cel stanowiska: Sprawne zarządzanie sprawami organizacyjnymi oraz przepływem informacji w Fundacji, śledzenie dostępnych konkursów na fundusze, granty i dotacje, wsparcie w organizacji wydarzeń oraz działania związane z bieżącym funkcjonowaniem fundacji.

Wynagrodzenie: proporcjonalne do osiąganych wyników, takich jak pozyskiwanie funduszy, organizacja wydarzeń oraz inne określone cele związane z zakresem obowiązków stanowiska. Wynagrodzenie będzie oparte na systemie premiowym, uwzględniającym osiągnięte rezultaty i efektywność działań. Szczegóły dotyczące struktury wynagrodzenia będą omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania: wiedza i umiejętności niezbędne do realizacji wymielonych poniżej obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie funduszy:

Monitorowanie dostępnych źródeł finansowania, w tym grantów, dotacji, programów rządowych i innych źródeł.

Opracowywanie wniosków o dotacje i granty, w tym przygotowywanie pełnej dokumentacji aplikacyjnej – przy wsparciu Zarządu.

Utrzymywanie relacji z potencjalnymi darczyńcami, fundacjami i instytucjami rządowymi.

Śledzenie terminów składania wniosków i oraz monitorowanie warunków danego źródła finansowania.

  • Wsparcie przy zarządzaniu finansami:

Współpraca przy opracowywaniu budżetów na projekty, wydarzenia i inne działania Fundacji.

Monitorowanie i kontrola wydatków związanych z działalnością organizacyjną i pozyskiwaniem funduszy.

Przygotowywanie sprawozdań finansowych i udział w audycie projektów.

  • Planowanie i organizacja wydarzeń:

Planowanie i koordynacja wydarzeń fundacji, takich jak konkursy, koncerty, konferencje, seminaria, aukcje, gale charytatywne itp.

Przygotowanie propozycji lokalizacji oraz zapewnienie obsługi technicznej, cateringu i innych potrzebnych usług.

Tworzenie list gości i wysyłka zaproszeń na wydarzenia fundacji.

Organizacja komunikacji z uczestnikami, w tym potwierdzanie obecności i udzielanie informacji logistycznych.

  • Raportowanie i dokumentacja:

Przygotowywanie raportów dotyczących pozyskiwania funduszy, działalności wydarzeń i projektów.

Archiwizowanie dokumentacji związanej z działalnością fundacji, w tym dokumentów aplikacyjnych, umów, faktur itp.

  • Zarządzanie projektami:

Zarządzanie projektami związanymi z pozyskiwaniem funduszy i organizacją wydarzeń, w tym ustalanie harmonogramów, monitorowanie postępów i wdrażanie działań korygujących.

  • Komunikacja i promocja:

Współpraca z działem marketingu w zakresie promocji wydarzeń i działań zw. z pozyskiwaniem funduszy.

Wsparcie w tworzeniu materiałów promocyjnych i informacyjnych.

Specjalista ds. organizacyjnych i pozyskiwania funduszy odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu finansowego wsparcia dla fundacji oraz w organizacji skutecznych i efektywnych działań. Jego praca przyczynia się do osiągania celów fundacji oraz budowania pozytywnego wizerunku w oczach darczyńców i społeczności.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910560755