2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bielany
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. organizacji w biurze obsługi klienta

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Nasza firma zajmuje się kompleksowym zarządzaniem apartamentami na wynajem krótkoterminowy. Przy współpracy z wiodącymi portalami rezerwacyjnymi świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika do koordynacji działań związanych z opieką nad apartamentami.

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie i organizowanie usuwania usterek/awarii w apartamentach

  • koordynowanie prac firm sprzątających oraz specjalistów od napraw

  • kontrole i doposażanie mieszkań

  • udostępnianie mieszkań serwisantom

  • kontakt z właścicielami

  • składanie zamówień, przyjmowanie dostaw, inwentaryzacje

  • praca z różnymi aplikacjami wspierającymi przepływ informacji, m.in. Asana

Nasze wymagania:

  • proaktywna postawa w realizacji zadań oraz koncentracja na sprawnym rozwiązywaniu problemów

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za podejmowane działania

  • dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

  • wysoka kultura osobista

  • elastyczność i otwartość

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do szybkiego uczenia się

Dodatkowo - mile widziane:

  • znajomość programu Asana

  • podstawowa wiedza na temat potencjalnych awarii i problemów technicznych związanych z infrastrukturą domową

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dogodną lokalizację biura (blisko stacji metra Słodowiec/Stare Bielany)

  • praca stacjonarna (z wyjazdami terenowymi do mieszkań – dowóz doposażenia, kontrole, udostępnianie mieszkań technikom)

  • otwartość na potrzeby pracowników

  • możliwość implementowania własnych pomysłów i współtworzenie rozwiązań

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze zatrudnienia / umowa zlecenie: 30zł/h brutto.

  • praca zmianowa: 9-17, 12-20,

  • szkolenie wprowadzające oraz szczególne wsparcie w okresie wdrożenia

  • spotkania integracyjne i pracę w zgranym, wspierającym się wzajemnie zespole

  • owoce, warzywa

  • brak dress code’u

  • w weekendy możliwość pracy hybrydowej

Nasze motto: "Siłą jest zespół! Można dużo zrobić w pojedynkę, ale największe sukcesy osiąga się przy wsparciu innych." - Piotr Śliwiński

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 920193648