2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. organizacji prac remontowych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą, która zajmuje się pracami wykończeniowymi w lokalach mieszkalnych pod wynajem. W związku z coraz większą ilością prac do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiadała za bezpośrednią pracę i kontakt z wykonawcami. Kogo szukamy? - ambitnej, zorganizowanej i doświadczonej w pracach budowlanych osoby. Twoim głównym zadaniem będzie nadzorowanie robót remontowych, zapewnienie ciągłości pracy dzięki realizacji zamówień niezbędnych materiałów.

Ważne, żebyś miał doświadczenie techniczne i nie bał się ukurzyć butów wchodząc na remontowane lokale. Nauczymy Cię wszystkich schematów, oraz wypracowanych przez lata rozwiązań.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i dbanie o przestrzeganie harmonogramu prac na wykonywanych remontach

  • ustalanie planów pracy z kierownictwem i przekazywanie do wykonawców

  • nadzór nad dokumentami kosztowymi związanymi z projektem

  • koordynowanie zadań, nadzór nad postępem prac

  • koordynowanie i współpraca z wykonawcą

  • kontrola jakości wykonywanych zadań

  • realizacja zakupów i zamówień w marketach i hurtowniach budowlanych (zakup płytek, elektryki itp.)

  • realizacja zakupów online (zakup wyposażenia do mieszkań)

  • rozliczenie z zespołem po konsultacji z kierownictwem

  • wsparcie techniczne przy pojawiających się usterkach

  • wykonywanie drobnych prac serwisowych

  • inne obowiązki związane z działalnością firmy

Wymagania:

  • doświadczenie przy realizacji robót budowlanych

  • bardzo dobra znajomość technicznych aspektów branży budowlanej

  • dyspozycyjność w godzinach 8-16

  • zdolność kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenie do rozwoju

  • umiejętność pracy w sytuacjach kryzysowych, wymagających aktywności, pewności i szybkości działań oraz zdecydowanych decyzji

  • obsługa pakietu MS Office (głównie praca w Excel)

  • dobra organizacja i dyscyplina pracy

  • czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu małych aut dostawczych lub auta typu bus do 3,5 tony)

Co oferujemy?

  • miłą atmosferę pracy w ambitnym zespole

  • szkolenie wstępne oraz wsparcie zespołu na każdym etapie pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)

  • różnorodność zadań (praca w terenie i w biurze)

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, gdzie często coś Cię zaskoczy

  • szeroką bazę podwykonawców do współpracy

  • możliwości rozwoju w kierunku projektowania zmian w lokalach bądź budynkach

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków tj. komputer, telefon, auto służbowe z klimatyzacją

  • szereg wypracowanych rozwiązań i kontaktów branżowych

Studenci studiów zaocznych, również są mile widziani!

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912803492