2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rybnik
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. organizacji i rozwoju sprzedaży

Wynagrodzenie

3 300 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

CNS – Centrum Nadzoru Szkoleniowego – poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko : Specjalista ds. organizacji i rozwoju sprzedaży.

Specjalista ds. organizacji i rozwoju sprzedaży -  zajmuje się koordynowaniem procesu sprzedaży produktu lub usługi , przygotowuje oferty do sprzedaży produktu lub usługi; odpowiada za realizację założonych planów sprzedażowych.

Zadania zawodowe:

  • kreowanie polityki sprzedażowej firmy

  • sprzedaż telefoniczna produktu/ usługi

  • tworzenie ofert sprzedażowych produktu / usługi

  • koordynowanie procesu sprzedaży produktu / usługi na rynku krajowym

  • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientem indywidualnym i biznesowym oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • udzielanie wsparcia technicznego przy obsłudze oferowanych produktów

  • obsługa klientów przez cały okres procesu sprzedażowego

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą telefoniczna produktów szkoleniowych z zakresu : BHP, RODO, P.POŻ, PIERWSZA POMOC.

Jak wygląda codzienność?

  • aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów

  • sprzedaż telefoniczna produktów przez telefon

  • prezentowanie oferty sprzedażowych klientom

Czego od ciebie oczekujemy?

  • aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia

  • dyspozycyjności i odpowiedzialności

  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej

Proponujemy Ci:

  • stałe wynagrodzenie

  • jedne z najwyższych stawek prowizyjnych za sprzedaż

  • nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników,

  • dostęp do biura stacjonarnego w Rybniku

  • możliwość prowadzenia pracy zdalnej – HOMEOFFICE

  Nie musisz mieszkać w Rybniku aby dla nas pracować !

  • pakiet startowy: materiały szkoleniowe, szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • elastyczne godziny pracy ( pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 14:00; piątek od 8:00 do 13:00)

  • pracę w stabilnej filmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłania na adres e-mail z dopiskiem w tytule Specjalista ds. organizacji i rozwoju sprzedaży. Osoba do kontaktu : Agnieszka 793 334 454.

INTERESUJĄ NAS OSOBY WYŁĄCZNIE Z DOŚWIADCZENIEM SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sales Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?.

Informujemy, że Administratorem danych jest CNS-Centrum Nadzoru Szkoleniowego - Agnieszka Śrótowska z siedzibą w Rybniku przy ul. Klonowa 9 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 909735959