2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Marki
Dodane 13 czerwca 2024

Specjalista ds. opracowywania kolorów / Color matcher specialist

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska:

•                     Samodzielnie opracowywanie receptur  farb rozpuszczalnikowych, wodnych, flexo UV,

•                     Wsparcie pozostałego zespołu przy zarzadzaniu projektami klienckimi,

•                    Wsparcie techniczne w zakresie farb rozpuszczalnikowych, wodnych, flexo UV,

•                     Obsługa oprogramowania SAP, Quality Control i Ink Formulation,

•                     Obsługa gaz chromatografu na poziomie podstawowym,

•                     Język angielski no poziomie komunikatywnym,

•                     Wykonywanie wydruków próbnych na urządzeniach laboratoryjnych  (Rk Print),

•                     Obsługa spektrofotometrów,

•                     Przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

•                  prawidłowego rozróżniania barw,

•                  umiejętności wykorzystania zagadnień z zakresu poligrafii, chemii w praktyce

•                  staranności i dokładności,

•                  umiejętności pracy w zespole

•                  dobrej znajomości pakietu MS Office,

•                  gotowość podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22), 5 dni w tygodniu z możliwością dostosowana grafiku do zajęć na uczelni.

Kandydatom oferujemy:

•                     Umowę o prace,

•                     Atrakcyjny pakiet socjalny;

•                     Możliwość poznania procesu produkcji farb oraz zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w branży,

•                     Dobrą atmosferę w pracy,

•                     Pełne wsparcie przy wdrożeniu w wykonywane obowiązki.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 920332899