2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Jutrosin
W. Legutko Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. ogrodnictwa

Lokalizacja

Jutrosin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. jest największą w Polsce rodzinną firmą nasienną, z polskim kapitałem i ponad 25 letnią tradycją.

Produkty marki W. Legutko – nasiona roślin ozdobnych, warzyw i ziół oraz cebule kwiatowe – znane są zarówno w kraju jak i w ponad 50 krajach świata.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Ogrodnictwa

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie/wyższe ogrodnicze lub rolnicze

- odpowiedzialność, kreatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

- prawo jazdy kat. B.

ZADANIA M.IN.:

- produkcja nasion roślin ogrodniczych

- hodowla twórcza i zachowawcza odmian roślin ogrodniczych

- kontrola jakości materiału nasiennego i roślinnego

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- możliwości rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Jutrosin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jutrosin
ID: 677443854