2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Wyszków
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania w branży grzewczej

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma HYDRO-BUD z Wyszkowa poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w branży grzewczej

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługa klienta

  • sporządzanie kosztorysów

  • przygotowanie i przedstawienie oferty

  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • mile widziana znajomość branży grzewczej/ klimatyzacyjnej/ pompy ciepła

  • mile widziane osoby z ukończonymi studiami lub w trakcie studiów o kierunku inżynieria środowiska

  • mile widziana znajomość programów typu CAD

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • dobra umiejętność organizacji pracy

W zmian oferujemy:

  • pracę w ustabilizowanej na rynku firmie istniejącej od 2001 r.

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • praca od poniedziałku do piątku w biurze w Wyszkowie

  • komputer i telefon służbowy

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 897511047