2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Osiedle Niewiadów
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. ofertowania i realizacji Niewiadów k. Tomaszowa Maz.

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osiedle Niewiadów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Kim jesteśmy ?

DWD BauTech Sp. z o.o. jest firmą działającą od 14 lat w branży budownictwa przemysłowego zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz montażem pasm świetlnych, klapy dymowe oraz systemu podciśnieniowego odwodnienia dachu.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do pracy w naszym biurze w Osiedle Niewiadów kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania i realizacji

Lokalizacja: Osiedla Niewiadów k. Tomaszowa Mazowieckiego

Co oferujemy?

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wykonywanie ofert i kosztorysów w zakresie oferowanych przez spółkę produktów

  • Tworzenie dokumentacji wykonawczych i powykonawczych

  • Koordynacja realizowanych projektów

  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktów

  • Współpraca z architektami i projektantami

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego lub wyższego - technicznego

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.

  • Samodzielności, dokładności i dobrej organizacji pracy

  • Zaangażowania

  • Uczciwości i odpowiedzialności

Co potraktujemy jako dodatkowy atut?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu działalności

  • Doświadczenie w branży budownictwa przemysłowego

  • Znajomość zagadnień związanych z oddymianiem grawitacyjnym i/lub projektowaniem odwodnień podciśnieniowych

  • Znajomość Auto CAD

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Wykształcenie wyższe o specjalności Inżynieria Środowiska lub Budownictwo Lądowe

DWD zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, jednocześnie gwarantując absolutną poufność procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Osiedle Niewiadów,

Łódzkie

Łódzkie, Osiedle Niewiadów
ID: 917183845