2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. ofertowania i przetargów

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych zgodnie z zakresem działalności Fundacji;

  • sporządzanie kalkulacji, wycen i przygotowanie ofert przetargowych;

  • utrzymywanie relacji z klientami przetargowymi, komunikacja z klientem w trakcie postępowania;

  • analiza i znajomość rynku szkoleniowego;

  • przygotowywanie zestawień i raportów oraz zapewnienie właściwej ewidencji i archiwizacji dokumentacji przetargowej, w tym zapytań ofertowych, wniosków, ofert, zleceń oraz innej dokumentacji związanej z procesem ofertowania;

  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją transakcji;

  • prowadzenie pełnej dokumentacji wszystkich ofert i ich wyników oraz wnioski;

  • współpraca z działami Fundacji w zakresie merytorycznego przygotowywania ofert;

  • obsługa i organizacja pozyskanych zleceń

  • prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe (warunek konieczny)

·         Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

·         Doświadczenie w zakresie obsługi klienta i/lub sprzedaży

·         Znajomość aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych

·         Znajomość zasad realizacji i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS + (mile widziane)

·         Biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, Power Point, Word)

·         Czynne prawo jazdy kat. B.

·         Kreatywność i elastyczność

·         Dobra organizacja pracy i samodzielność

·         Umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia

·         Zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Dofinansowanie do Karty Multisport

·         Dobrą kawę z ekspresu

·         Swobodę w realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia do 07.06.2024 r.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920331475