2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Jaroszówka
Grupa Eltron Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Lokalizacja

Białystok, Jaroszówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.

  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Miejsce pracy: ul. Wysockiego 69 , 15-169 Białystok

Czego możesz się u nas spodziewać?

W Dziale Przygotowania Produkcji Grupy Eltron zawsze zastaniesz rytm pracy oparty na efektywnej komunikacji. Szukamy zarówno osób z doświadczeniem, które chcą dzielić się swoją wiedzą, jak i tych, którzy pragną się jeszcze więcej nauczyć. Nasza praca ukierunkowana na wspólne cele prowadzi do podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia i zdobywania nowych umiejętności każdego dnia.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (profil elektrotechniczny lub inne kierunki techniczne)

  • Ambicja, chęć do nauki i rozwoju

  • Chęć zdobycia ciekawej pracy i doświadczenia w branży

  • Sprawne poruszanie się w Pakiecie MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość branży elektrycznej

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych

  • Wykonywanie  przedmiarów robót

  • Weryfikacja ofert dostawców

  • Analiza techniczna i ekonomiczna zastosowanych rozwiązań

  • Wycena robót branży elektrycznej

  • Utrzymywanie kontaktu z Klientem odnośnie prowadzonych tematów

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach)

  • Niezbędny sprzęt do pracy: telefon i laptop

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!

  • Dodatkowe benefity:

    • Karta Multisport

    • Prywatna opieka medyczna

    • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca

    • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)

    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

    • Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych

    • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu!  Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Jaroszówka
ID: 911931466