2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gierczyce
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gierczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·         przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

·         kontrolowanie procesu ofertowego

·         kontrola realizacji zamówień

·         współpraca z innymi działami firmy

·         pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców i podwykonawców

·         budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów

Nasze wymagania

·         wykształcenie techniczne lub ekonomiczne

·         znajomość rysunku technicznego

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

·         umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z Klientami firmy

·         umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia

·         dobra znajomość pakietu Office

To oferujemy

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· podwyższenie wynagrodzenia po okresie próbnym

·         możliwość rozwoju zawodowego

 Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres zawarty w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nector Sp. z o. o. z siedzibą 31-153 Kraków, ul. Szlak 65/502, 83-236 Pogódki KRS 0 0 0 0 2 7 0 8 8 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Gierczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Gierczyce
ID: 910766398