2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Chróścice
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania

Lokalizacja

Chróścice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Szukasz ciekawej i rozwojowej pracy? Jesteś osobą ambitną, otwartą i wszechstronną? Potrafisz myśleć nieszablonowo i przyszłościowo?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania 3 x TAK, to znaczy, że świetnie pasujesz do naszego zespołu!

W Protec stawiamy na niekorporacyjną kulturę pracy, a naszą siłą są niebanalni ludzie. Zapraszamy na pokład!

Prężnie się rozwijamy, w związku z tym zatrudnimy do Działu Przygotowania Produkcji osobę na stanowisko:

Specjalistę ds. ofertowania

Twoje zadania na tym stanowisku będą polegać na:

  • Tworzenie ofert i cenników dla klientów

  • Tworzenie kalkulacji w systemie ERP

  • Sprawdzanie zamówień pod kątem dostępności materiałów oraz zapotrzebowywanie brakujących

  • Wyliczanie potrzeb materiałowych na podstawie prognoz i danych historycznych

  • Współpraca z działem zakupów przy tworzeniu kontraktów na materiały

  • Tworzenie programów na laser

  • Wystawianie zamówień do podwykonawców oraz nadzór nad ich realizacją

Co będzie przydatne w tej pracy:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Ogólna wiedza techniczna

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość programów takich jak SOLIDWORKS, AutoCAD

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność, kreatywność oraz inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Chęć do dalszej nauki i rozwoju/nabywania nowych umiejętności, otwarty umysł

Co zyskasz dołączając do naszej załogi:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie z ponad 30-letnią tradycją

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwości rozwoju: szkolenia, kursy, warsztaty rozwojowe, dofinansowanie studiów i eventy integracyjne z Akademią Protec

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową

  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju

  • pracę w przyjaznym zespole

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki i premie świąteczne, etc.

Miejsce pracy: Protec Sp. z o.o., Chróścice, ul. Korfantego 43

Wyślij swoje CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Chróścice,

Opolskie

Opolskie, Chróścice
ID: 883810910