2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Międzyrzecz
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska Międzyrzecz

Lokalizacja

Międzyrzecz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma swisspor Polska Sp. z o. o. od ponad 20 lat istnieje na Polskim rynku.  Produkujemy materiały hydro- i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.

Nasza produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

 Miejsce pracy: Międzyrzecz (województwo lubuskie)

 Co oferujemy?

Poszukujemy pracowników, dla których ważna jest stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Zapewniamy rynkowe, regularnie wypłacane wynagrodzenie.

Jeżeli angażujesz się w swoją pracę, zależy Ci na rozwoju i chcesz awansować, stworzymy ku temu warunki.

W naszej firmie funkcjonuje Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do żłobka, przedszkola, kolonie dla dzieci, profilaktyka zdrowotna).

Zapewniamy też dofinansowanie do karty Medicover Sport, a wraz ze stażem pracy w naszej firmie otrzymujesz pakiet medyczny.

Kogo poszukujemy? Nasze wymagania:

·         oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego lub kierunkowego z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami;

·         min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

·         znajomość przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska;

·         umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce;

·         obsługa komputera w pakiecie MS Office;

·         prawo jazdy kat. B

 Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku?

 ·         Koordynacja i realizacja wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska, w tym nadzór nad aktualizacją wydanych decyzji i pozwoleń z zakresu ochrony środowiska;

·         monitorowanie zmian przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska oraz ich wdrażanie;

·         przygotowywanie i prowadzenie sprawozdawczości we wszystkich obszarach z zakresu ochrony środowiska i gospodarowania odpadami;

·         współpraca z firmami zewnętrznymi i organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska;

·         współpraca z innymi działami w zakresie spraw dotyczących ochrony środowiska;

·         wsparcie merytoryczne w spółce w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony środowiska i gospodarowania odpadami;

·         bieżąca analiza ryzyka i zagrożeń w obszarze Ochrony Środowiska;

·         monitorowanie i kontrolowanie zakładów pod kątem spełniania wymagań z zakresu ochrony środowiska;

·         prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony środowiska i segregacji odpadów;

·         ciągłe samokształcenie się w zakresie Ochrony Środowiska.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

Swisspor Polska Sp z o.o.

Ul. Kazimierza Wielkiego 55

66-300 Międzyrzecz

Dziękując za nadesłane aplikacje informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy nie zapomnieć o dopisaniu klauzuli zezwalająca na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez naszą Firmę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Lokalizacja

Międzyrzecz,

Lubuskie

Lubuskie, Międzyrzecz
ID: 918421832