2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Masłońskie
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Lokalizacja

Masłońskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eco-World Plastics Recycling z siedzibą w Masłońskim (gm. Poraj) zatrudni pracownika na stanowisko:

specjalista ds. ochrony środowiska

Obowiązki:

- obsługa systemu BDO, wystawianie, przyjmowanie Kart Przekazania Odpadów, prowadzenie ewidencji,

- wystawianie i ewidencjonowanie dokumentów potwierdzających recykling,

- współpraca z Urzędami i innymi jednostkami w zakresie opracowania, składania wniosków o pozwolenia na wytwarzanie, przetwarzanie odpadów, decyzji środowiskowych,

- udział w kontrolach i audytach,

- monitorowanie i doskonalenie systemu ochrony środowiska na terenie zakładu,

- przygotowywanie raportów do odpowiednich organów ochrony środowiska, naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,

Wymagania:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- praktyczna znajomość wymogów prawnych oraz norm z zakresu Ochrony Środowiska,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielności,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowania,

  • dodatki świąteczne, karty prezentowe,

  • sponsorowane kursy zawodowe, szkolenia,

  • darmowy pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe.

Praca w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj). W związku z rozwojem firmy i budową kolejnego zakładu, od przyszłego roku praca w drugim zakładzie w Częstochowie.

Lokalizacja

Masłońskie,

Śląskie

Śląskie, Masłońskie
ID: 911872795