2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Racibórz
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Soldi Sp. z o.o. jest akredytowanym laboratorium badawczym zajmującym się badaniami czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy jak i środowisku ogólnym. Firma z siedzibą w Krakowie działa na rynku od 2013 r i ciągle się rozwija. W związku z tym poszukujemy ambitnych ludzi do zespołu.

Miejsce pracy: Racibórz

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe, w szczególności kierunki:

inżynieria środowiska, BHP, matematyka, fizyka, budownictwo, architektura, elektryczne

·         biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word,

·         bardzo dobra obsługa programów typu CAD,

·         dobra wyobraźnia przestrzenna,

·         zaangażowanie i sumienność,

·         komunikatywność,

·         odpowiedzialność i samodzielność,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         umiejętność logicznego myślenia,

·         dobra organizacja pracy własnej.

Obowiązki:

· przygotowywanie dokumentacji technicznej,

· opracowywanie wyników badań,

· sporządzanie oraz archiwizacja dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej,

· kontakt z ekipami pomiarowymi.

Mile widziane:

· doświadczenie w pracy biurowej,

· status studenta.

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach,

· kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU,

· pracę w młodym zespole,

· koleżeńską atmosferę w pracy,

· możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę awansu.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 911265280