2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Otwock
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Wynagrodzenie

6 500 - 6 501 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Remondis to jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem  i kompleksową gospodarką odpadami.

Remondis Otwock Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Ochrony środowiska (wymagane doświadczenie).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Posiadanie wiedzy na temat aktualnych informacji dotyczących wymogów prawnych w zakresie ochrony środowiska

  • Weryfikowanie oraz aktualizacja wszelkich pozwoleń, decyzji i zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska

  • Kontrolowanie miejsc magazynowania odpadów, prowadzenie ewidencji, nadzór nad ewidencją odpadów w systemie BDO oraz prowadzenie sprawozdawczości w systemie BDO

  • Wyliczanie opłat za korzystanie ze środowiska (emisja)

  • Udział w postępowaniach i kontrolach administracyjnych związanych z wydawanymi decyzjami (m.in. RDR)

  • Sporządzanie i wprowadzanie sprawozdań do Krajowej Bazy zanieczyszczeń (KOBIZE), prowadzenie sprawozdawczości GUS w zakresie ochrony środowiska, sporządzanie sprawozdań o odpadach

  • Monitorowanie przepisów dotyczących zarządzania odpadami,

  • Monitorowanie i analiza aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska, gospodarki odpadami i opakowaniowymi,

  • Szkolenie pracowników z zasad i wymagań systemu zarządzania środowiskiem,

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z gospodarką odpadami,

  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie ochrony środowiska (znajomość Prawo ochrony środowiska; Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku, Ustawy o odpadach, Prawo wodne, Ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi i rozporządzeń wykonawczych, gospodarki wodno-ściekowej)

  • Wiedza w zakresie ochrony środowiska a w szczególności gospodarka odpadami,

  • Bardzo dobra znajomość Bazy Danych o Odpadach

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia

  • Systematyczność, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym

  • Dobra organizacja pracy (planowanie, kontrolowanie i realizacja prowadzonych zadań)

  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie, etat, praca stacjonarna

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szkolenia podnoszące kompetencje,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego i abonamentu medycznego na bardzo korzystnych warunkach

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego

    Prosimy  o kontakt pod numerem 609 581 006

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 898645436