2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Miłakowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Lokalizacja

Miłakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz mieć swój udział w kreowaniu dobrej polityki środowiskowej? Jesteś przyjacielem środowiska naturalnego? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!

Safilin Sp. z o.o. w Miłakowie szuka Specjalisty ds. ochrony środowiska.

Co możemy zaoferować?

·       przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy,

·       elastyczne godziny pracy,

·       atrakcyjne wynagrodzenie i korzystne warunki zatrudnienia,

·       świadczenia socjalne;

·       dofinansowanie szkoleń i kursów;

·       możliwość realnego wpływu na rozwój własny i całej organizacji.

Czego od Ciebie oczekujemy?

·       wykształcenie wyższe techniczne;

·       mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym;

·       mile widziana znajomość Normy Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 i systemu BDO;

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego;

·       czynne prawo jazdy kat. B;

·       nastawienie na realizację celów;

·       bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy.

Jakie będą Twoje zadania?

·       analizowanie, raportowanie i usprawnianie gospodarki odpadami oraz użyciem substancji chemicznych;

·       wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów;

·       uczestnictwo w opracowywaniu planów modernizacyjnych i inwestycyjnych oraz w odbiorach technicznych obiektów i urządzeń produkcyjnych;

·       realizowanie polityki proekologicznej oraz podejmowanie lub inicjowanie działań mających na celu poprawę stanu środowiska naturalnego;

·       przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska;

·       sporządzanie raportów, opracowań dotyczących wpływu na środowisko istniejących lub planowanych przedsięwzięć.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Safilin Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Miłakowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Miłakowo
ID: 846933884