2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Myszków
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Reko Prime Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się organizacja w branży recyclingu z Myszkowa (województwo śląskie), poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/tki ds. ochrony środowiska.

Obowiązki osoby zatrudnionej na ww. stanowisku:

  • biegła obsługa BDO,

  • wykonywanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska,

  • uczestnictwo w kontrolach firmy, audytach w zakresie ochrony środowiska i odpadów komunalnych,

  • wystawianie dokumentów potwierdzających recykling (DPR, EDPR),

  • współpraca z poszczególnymi działami w firmie w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska,

  • administracyjna obsługa gmin i firm, od których odbieramy odpady komunalne,

  • prowadzenie oraz nadzorowanie korespondencji z urzędami w zakresie ochrony środowiska.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (inżynieria środowiska, ochrona środowiska i pokrewne),

  • znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • znajomości środowiska MS Office,

  • praktyczna znajomość sprawozdawczości do urzędów i instytucji,

  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i systematyczność, konsekwencja w działaniu, samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B. (czynne).

Oferujemy:

  • rozwój w dynamicznej organizacji,

  • poznanie branży recyklingu i ochrony środowiska od podszewki,

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie płatne w terminie,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • premia frekwencyjna,

  • system poleceń pracowniczych.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 722540139