2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
UNIQLO Europe
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. Ochrony Mienia i Zapobiegania Stratom | Arkadia

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

UNIQLO z radością ogłasza, że już jesienią 2024 roku, otworzy swój pierwszy regularny sklep w Warszawie!

UNIQLO to wiodąca marka Fast Retailing Group, trzeciego co do wielkości sprzedawcy odzieży na świecie. Szanujemy indywidualność i styl życia wszystkich klientów i jesteśmy dumni z tworzenia wysokiej jakości, trwałej, innowacyjnej odzieży w przystępnej cenie.

Od Tokio po Warszawę, sklep UNIQLO Arkadia będzie zlokalizowany w najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w Polsce z rekordową liczbą 19 milionów odwiedzających rocznie. Mamy nadzieję, że ta doskonała lokalizacja przyciągnie Klientów nie tylko z Warszawy!

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds.Ochrony Mienia i Zapobiegania Stratom, który będzie odgrywał ważną rolę we wspieraniu naszego zespołu w zadaniach związanych z bezpieczeństwem mienia.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację i rozpoczęcie wspólnej podróży z Uniqlo!

Zatrudnienie: Pełen etat

Dostępność: Praca zgodnie z grafikiem (otwartość na pracę w sobotę)

Wynagrodzenie: Zgodnie z posiadanym doświadczeniem i profilem Kandydata

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego (3 miesiące)

  • Pracę w dynamicznym, zaangażowanym i kreatywnym zespole

  • Ustrukturyzowane szkolenia, aby krok po kroku rozwijać swoje umiejętności we wszystkich obszarach działalności sklepu

  • System samooceny i oceny menedżerskiej, co umożliwia ciągły rozwój i otwartą komunikację

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pracowniczych, w tym zniżki dla pracowników, opieka medyczna, uniform - odzież Uniqlo, e-learningowe kursy językowe

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Szkolenie Pracowników w zakresie bezpieczeństwa i ochrony mienia oraz zapewnienie przestrzegania tych zasad w sklepie.

  • Wykrywanie zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania zasad z zakresu ochrony mienia i zapobiegania stratom zgodnie z wewnętrznymi regulaminami i polityką firmy.

  • Przygotowywanie raportów z incydentów, wypadków i dochodzeń, zgodnie z wytycznymi firmy.

  • Pomoc w badaniu naruszeń zasad i procedur przez Pracowników.

  • Zapewnienie pełnej poufności w odniesieniu do bieżących i przeszłych dochodzeń.

  • Wsparcie sklepu w codziennych działaniach operacyjnych.

  • Przeprowadzanie  inwentaryzacji.

Kogo poszukujemy na stanowisko Specjalisty ds.Ochrony Mienia i Zapobiegania Stratom

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży retail.

  • Posiadasz podstawową znajomość aplikacji komputerowych, takich jak: Excel, Word, Power Point.

  • Posługujesz się biegle językiem polskim i komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci większego problemu

  • Potrafisz współpracować w zespole

  • Posiadasz wyjątkowe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i zarządzania czasem

  • Pragniesz stawiać sobie wyzwania i stale się rozwijać

  • Potrafisz efektywnie pracować pod presją czasu

Proces rekrutacji

1. Aplikuj załączając swoje CV

2. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na dwuetapową rozmowę rekrutacyjną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917159550