2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ochota
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Firma Eart sp. z o.o. zajmuje się usługami w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji.

Zapewniamy naszym klientom:

-Profesjonalne szkolenia z ochrony danych osobowych

-Kompleksową obsługę administracyjno-prawną dotyczącą ochrony danych osobowych

-Prowadzenie usług RODO na terenie całej Polski

-Stałe konsultacje ze specjalistami

- Informację o nowelizacji przepisów, tak żeby każdy klient był na bieżąco powiadamiany o zmieniających się przepisach prawnych dotyczących ochrony danych osobowych

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Inspektora Ochrony Danych w realizacji bieżących działań

  • prowadzenie audytów w zakresie RODO;

  • współpraca z klientami w zakresie ochrony danych osobowych na terenie całego kraju

  • wsparcie klientów w zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • opracowywanie dokumentacji zgodnej z przepisami w zakresie ochrony danych osobowych

  • prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych

  • monitorowanie zmian w przepisach, wytycznych, aktualnych rekomendacji oraz dobrych praktyk rynkowych w zakresie ochrony danych osobowych

    Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie

  • umiejętności w posługiwaniu się pakietem Office

  • prawo jazdy kategorii B

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w grupie

  • gotowość do podnoszenia kompetencji

  • dokładność i sumienność

  • umiejętność przygotowania prezentacji i prowadzenia szkoleń

  • Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wyższe wykształcenie kierunki: Prawo, Administracja;

  • studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji

  • kursy i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych

  • samochód

  • praktyczna znajomość zagadnień i nowych regulacji z zakresu ochrony danych osobowych

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 910600359