2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Małopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kraków
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Prądnik Biały
Dodane 25 kwietnia 2024

Opiekun pacjenta w stomatologii/ koordynator leczenia/

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty do spraw obsługi pacjentów, który zajmie się koordynowaniem procesu leczenia pacjentów stomatologicznych, którzy posiadają plany wielospecjalistyczne.

Praca wymaga umiejętności doskonałej obsługi klienta, umiejętności łączenia wielu zadań na raz oraz znajomości terminologii i etapów leczenia z zakresu stomatologii.

Opiekun współpracujący z pacjentem, jest łącznikiem między lekarzem stomatologiem oraz pacjentem. Pomaga pacjentowi zrozumieć i przeprowadzić go przez cały proces leczenia. Utrzymuje z nim stały kontakt, organizuje i koordynuje wizyty.

Od kandydatów oczekujemy zdolności koordynacji wielu zadań na raz, zdolności analizy i obsługi programów pakietu MS office.

Mile widziana osoba, która uczy się na kierunku asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna.

Dołącz do nas jeśli:

Lubisz i masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta lub sprzedaży, masz doświadczenie w koordynowaniu zadań i grafików, dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) w celu prowadzenia dokumentacji oraz koordynowania leczenia pacjenta, posiadasz umiejętność organizowania pracy, aby zapewnić skuteczne i efektywne funkcjonowanie centrum stomatologicznego. masz doskonałe umiejętności interpersonalne, umożliwiające nawiązywanie kontaktów z pacjentami i wykazujesz empatię wobec ich potrzeb.

Mile widziane doświadczenie w stomatologii lub na podobnym stanowisku w branży medycznej.

Twoje zadania: zapewnienie wysokiej jakości doświadczeń pacjenta, dbanie o spełnienie jego oczekiwań i potrzeb. koordynowanie planów leczenia i grafików lekarskich, które zapewnią sprawny przebieg leczenia. przedstawienie pacjentom warunków opieki stomatologicznej, pomoc w zrozumieniu procesu leczenia. sprzedaż pakietów i usług stomatologicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. edukacja pacjentów na temat stomatologii, zapewnianie im niezbędnych informacji na temat planu leczenia i dbania o zdrowie jamy ustnej.

Oferujemy: Umowę o pracę na pełen etat, zapewniającą stabilne zatrudnienie i pełne świadczenia pracownicze. Codzienne wsparcie zespołu, Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, które wyróżni Twoje CV w przyszłości. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, zapewniającą szybki dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Darmowe wejście na siłownię dwa razy w tygodniu, aby dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, z biletami do kina, teatru, karnety sportowe itp. w korzystnych cenach Grupowe ubezpieczenie NNW, abyś czuł się bezpiecznie podczas wykonywania swoich obowiązków.

Centrum znajduje się w dzielnicy Azory, przy ul Radzikowskiego 18.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 914542448