2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Łowęcin
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi zamówień ze znajomością j. niemieckiego

Lokalizacja

Łowęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VANK Sp. z o.o. z siedzibą w Łowęcinie zatrudni osobę na stanowisko:

VANK Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości mebli biurowych i rozwiązań akustycznych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma dostarcza meble dla obiektów użyteczności publicznej i home office. Wyszukane wzornictwo i technologia sprawiają, że firma od lat współpracuje z ceniącymi design i ekologię architektami i dystrybutorami. Zapraszamy do zapoznania się z nami na www.vank.design oraz na Linkedin, Facebook, Instagram, Pinterest.

Zakres obowiązków:

 obsługę zamówień

 prowadzenie dokumentacji

 bieżącą komunikację i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

 kontakt z klientem i odpowiadanie na jego pytania dotyczące produktów i zamówień

 aktywne wsparcie operacyjne Opiekunów Klienta

 koordynację procesów logistycznych

Oczekiwania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie – warunek konieczny

 łatwość nawiązywania kontaktów

 wykształcenie min. średnie

 znajomość pakietu MS Office

 samodzielność i dobra organizacja pracy

 umiejętność współpracy z klientem i polskim zespołem

Oferujemy:

 ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, energicznym i kreatywnym zespole

 pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku

 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym przez Vank Sp.zo.o. dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pan / Pani prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, przesyłając stosowne oświadczenie. Cofnięcie Pana / Pani zgody nie wpłynie na zgodność z prawem do przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez cały okres trwania procesu rekrutacji a także po jej zakończeniu, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych. Gwarantujemy poufność w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Łowęcin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łowęcin
ID: 909152055