2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jełowa
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Zagranicznej

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jełowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno-budowlanym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego,

- bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,

- umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

- znajomość obsługi programu Comarch ERP będzie dodatkowym atutem,

- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta krajowego i zagranicznego,

- przyjmowanie i weryfikacja wpływających zamówień,

- sporządzanie zamówień wewnętrznych na podstawie zamówień od klientów,

- współpraca z magazynem w zakresie realizacji zamówień,

- współpraca z partnerami logistycznymi, bieżąca identyfikacja etapów realizacji zamówień,

- archiwizacja dokumentów sprzedażowych,

- wykonywanie czynności administracyjna – biurowych.

Oferujemy:

- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,

- współpracę na podstawie umowy o pracę,

- pakiet szkoleń wdrożeniowych,

- pakiet socjalny: dodatki urlopowe i świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci,

- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

- Program Poleceń Pracowniczych,

- miłą atmosferę, gdzie razem tworzymy całość, a każdy może być sobą i dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami czy pasjami.

PROWADZIMY TAKŻE REKRUTACJE NA INNE STANOWISKA - SPRAWDŹ SAM!!!

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do wysłania CV przez formularz kontaktowy lub składania dokumentów w siedzibie firmy:

Stegu Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 8

46-024 Jełowa

Jeśli masz pytania zadzwoń, tel. 77 469 84 17

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Jełowa,

Opolskie

Opolskie, Jełowa
ID: 918423275