2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego e-commerce

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Szanowni Państwo,

Firma działająca w branży handlowej poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego. Jesteśmy renomowanym sklepem internetowym i poszukujemy osoby, która wesprze nas w obszarze e-commerce.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie sprzedaży internetowej:

  • Wystawianie produktów w sklepie internetowym w sposób atrakcyjny dla klientów.

  • Aktualizacja i monitorowanie stanów magazynowych.

  • Optymalizacja i zarządzanie kategoriami produktowymi.

  • Wdrażanie strategii promocyjnych w celu zwiększenia sprzedaży.

Obsługa klienta:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w różnych kanałach komunikacji (e-mail, czat, telefon).

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Odpowiadanie na zapytania klientów, udzielanie wsparcia i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami.

  • Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym.

  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami i budowanie przywiązania do marki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z e-commerce, sprzedażą internetową lub obsługą klienta.

  • Znajomość platform e-commerce (Allegro, Baselinker) oraz umiejętność obsługi systemów sprzedażowych.

  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych opisów produktów.

  • Umiejętność zarządzania czasem i pracą w zespole.

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym może być dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat lub umowę o dzieło, w zależności od preferencji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie koleżeńskiego zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce i sprzedaży internetowej.

Jeśli posiadasz doświadczenie w e-commerce, masz pasję do sprzedaży internetowej i chcesz dołączyć do zespołu, który dynamicznie się rozwija, wyślij swoje CV i list motywacyjny.

Dołącz do naszej drużyny i wspólnie osiągajmy sukcesy na polu e-commerce!

UWAGA!

W CV proszę zamieścić następującą informację :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 653143315