2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Przemyśl
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma poszukuje osoby na stanowisko obsługa klienta w sklepie internetowym, obsługi platform sprzedażowych.

Zakres obowiązków oraz wynagrodzenie będzie zależało od posiadanego doświadczenia i wiedzy w branży.

Podstawowe obowiązki:

  • Bezpośrednia obsługa klientów sklepu internetowego poprzez telefon. e-mail

  • Dodawanie aukcji

  • Przyjmowanie i zlecanie zamówień - koordynacja zamówień

  • Administracja i zarządzanie sklepem internetowym

  • Udzielanie kompleksowych informacji na temat produktów

  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji oraz zwrotów towaru

  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów i budowanie pozytywnych relacji

  • Wsparcie w rozwoju sklepu internetowego

Wymagania:

  • Płynna i biegła obsługa PC, pakietu office

  • Elementarna wiedza w zakresie sprzedaży internetowej

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość zasad obsługi klienta oraz procedur reklamacyjnych

  • Chęć i ukierunkowanie na rozwój

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • Stały rozwój poprzez szkolenia

  • Wsparcie i pomoc w poznaniu produktów

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria zapraszamy do aplikowania

CV prosimy wysyłać na adres e-mail.

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 911021628