2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Wilanów
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds Obsługi Sklepu Internetowego

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do Zespołu Miss Lemonade!

Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako wsparcie dla naszego rozwijającego się sklepu internetowego. Jeśli jesteś studentem poszukującym elastycznych godzin pracy i masz doświadczenie w e-commerce, to może być idealna pozycja dla Ciebie!

Lokalizacja: Warszawa, Wilanów/Mokotów

Typ umowy: Zlecenie, rozliczenie godzinowe.

Zadania:

  • Aktualizacja oferty w Prestashop

  • Zarządzanie dokumentacją i fakturami

  • Weryfikacja dostaw i dokumentów sprzedaży

  • Obsługa klienta (chat, telefon)

  • Kompletacja zamówień

Wymagania:

  • Znajomość Excela, Prestashop oraz podstawowych programów graficznych

  • Biegłość w języku angielskim i obsłudze pakietu Office

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B (preferowane)

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 657827116