2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Dodane 03 czerwca 2024

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów

  • Obsługa klientów polskojęzycznych

  • Obsługa zamówień sklepu internetowego

  • Obsługa zapytań dotyczących sklepu internetowego: udzielanie informacji związanych z ofertą zakupu, dostępnością produktów, instalacją sprzętu, przekazywanie informacji na temat promocji

  • Pomoc klientom w wypełnianiu formularzy na stronie sklepu internetowego

  • Obsługa reklamacji

  • Przyjmowanie zgłoszeń napraw urządzeń zakupionych w sklepie

  • Tworzenie zamówień

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1)

  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie!

To oferujemy

  • Elastyczne zatrudnienie - umowę zlecenie

  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy - pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (w godzinach 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku, 08:00-17:00 w soboty)

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 921187262