2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Górna
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  •  kompleksowa obsługa i kontrola poprawności funkcjonowania sklepu internetowego oraz wymiany danych z innymi systemami

  • aktualizacja oferty oraz treści w sklepie internetowym zgodnie ze standardami firmy i najlepszymi praktykami na rynku

  • opracowywanie na bieżąco planu zmian i dostosowania funkcjonalności sklepu do zmieniających się potrzeb rynku

  • monitorowanie oraz analiza wskaźników sprzedaży, trendów rynkowych oraz działań konkurencji

  • współpraca z działem marketingu w zakresie działań wspierających generowanie ruchu na sklepie internetowym oraz innymi działami w ramach realizowanych zadań

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • znajomość platform Canva i WordPress będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność analizowania danych i wskaźników sprzedażowych oraz znajomość narzędzi analitycznych

  • praktyczna znajomość zasad tworzenia i optymalizacji platform e-commerce pod kątem SEO i użyteczności

  • umiejętność planowania, organizacji pracy własnej

  • dokładność, terminowość i samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

  • pozytywną i przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 919833491