2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Psie Pole
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA i OŚWIETLENIA NEO-LED 18 LAT NA RYNKU

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku oświetlenia LED, prekursor i lider na Dolnym Śląsku w produkcji i sprzedaży energooszczędnych źródeł światła.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: SI/05/2024

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • Cykl specjalistycznych szkoleń w siedzibie firmy, zdobywanie doświadczenia i podnoszenie Twoich kwalifikacji

  • Praca w trybie jednozmianowym

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

Zadania:

  • Obsługa bieżąca klienta sklepu internetowego zgodnie ze standardami firmy NEO-LED

    - przyjmowanie zamówień i potwierdzanie terminów realizacji

    - rzetelna i kulturalna obsługa klienta przez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail)

    - przygotowanie etykiet do wysyłki w aplikacjach kurierskich

    - wystawianie dokumentów sprzedaży w systemie SUBIEKT

    - współpraca z działem logistyki i magazynem

    - dbanie o pozytywne komentarze i opinie klientów

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

  • Zaangażowanie w pracę, samodyscyplina, kreatywne podejście do powierzonych zadań

  • Przestrzeganie jasno określonych zasad pracy

  • Umiejętność pracy z komputerem i podstawowymi programami biurowymi

  • Mile widziane doświadczenie w branży oświetleniowej lub pokrewnej

  • Znajomość programu sprzedażowego SUBIEKT oraz platformy sprzedażowej Shoper będzie dodatkowym atutem

Stawiamy na Twój rozwój! Przyjdź i przekonaj się, że potrafisz!

Jesteś zainteresowany?

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 919483228