2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds obsługi sklepów internetowych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • obsługa sklepów internetowych z modą męską, damską oraz suplementami diety (www.vanthorn.pl, www.eleganckipan.com.pl, www.cavaccino.com, www.strefawitalnosci.pl)

    • telefoniczna i mailowa klientów

    • obsługa administracyjna sklepów (wprowadzanie dostaw, faktur i awizacji)

    • współpraca z magazynem (strefawitalnosci.pl) oraz pakowanie paczek (eleganckipan.com i cavaccino.com)

    • wprowadzanie i opis produktów oraz aktualizacja ich cen

    • obsługa platform takich jak: Ceneo i Allegro (dodawanie produktów, aktualizacja opisów oraz cen)

    • współpraca z firmą IT obsługującą sklepy

    • terminowa aktywacja/aktualizacja ofert cenowych w sklepach

    • sprawdzanie poprawności i kompletności danych

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i efektywnej współpracy

  • obsługa klientów sklepu stacjonarnego

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego lub podobnym

  • pozytywne nastawienie i konstruktywność przy rozwiązywaniu problemów

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

  • dokładność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • otwartość we współpracy z ludźmi

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość awansu

  • dużą samodzielność w pracy

  • pracę w małym zespole

  • duże rabaty na produkty firmowe

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na każdym etapie pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919837146