2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Czyżyny
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Prawnej Kredytów

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy renomowaną Kancelarią adwokacką specjalizującą się w sprawach dotyczących kredytów waloryzowanych do CHF. Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Prawnej Kredytów. Szukamy osoby pewnej siebie, mocnej sprzedażowo i komunikatywnej oraz mającej dużą łatwość w uczeniu się.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie umów od Klientów zainteresowanych uzyskaniem rekompensaty związanej z kredytami w CHF.

  • Analiza umów w celu oszacowania kwoty możliwej do odzyskania w ramach postępowania sądowego.

  • Przedstawianie Klientowi spersonalizowanego raportu oraz omawianie go w celu zachęcenia do współpracy.

  • Prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów z Klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży jest warunkiem koniecznym - potrzebujemy osoby, która wie jak rozmawiać z Klientem i jak zbudować pozytywną biznesową relację

  • Łatwość uczenia się - nie musisz znać branży prawniczej, choć będzie to dodatkowym atutem. Nauczymy Cię wszystkiego co jest niezbędne w obsłudze Klienta w naszej branży, ważne żebyś Ty umiał używać tej wiedzy

  • Radzenie sobie z dużym tempem pracy - Kancelaria jest na etapie rozwoju - będzie działo się dużo i szukamy osób, które nadążą za nadchodzącymi zmianami

  • Umiejętność przekonywania Klientów oraz przedstawiania korzyści ze współpracy - szukamy specjalisty, który będzie potrafił zapalić w Kliencie potrzebę zweryfikowania swoich warunków kredytowych przy pełnym wsparciu z naszej strony.

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów - w tej pracy zadaniem będzie umiejętność dogadania się z każdym Klientem ponieważ każda prowadzona sprawa może być tą wygraną :)

  • Asertywność i determinacja w osiąganiu celów - szukamy osób z dużą siłą perswazji, a przy tym takich które potrafią szybko żonglować argumentami sprzedażowymi

  • Gotowość do pracy w biurze w Krakowie oraz możliwość wyjazdów do Klientów lub spotkań w Kancelarii

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego i awans w strukturach firmy

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe - niezależnie od wyników sprzedażowych

  • Atrakcyjny system prowizyjny

  • Umowę o pracę - szukamy osób do długofalowej współpracy

  • Pracę tylko na bazie Klientów, którzy wyrazili już chęć poznania naszej oferty oraz możliwości dochodzenia rekompensaty

Jeśli jesteś osobą kompetentną, asertywną i zorientowaną na osiąganie celów, zapraszamy do aplikowania. Dołącz do naszego zespołu i pomóż Klientom z kredytem "frankowym".

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 915464836