2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Medicover
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta VIP - Warszawa, Mokotów

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • jesteś kreatywny i nastawiony na cel,
  • potrafisz dostosować rozmowę do odbiorcy.
A dodatkowo:
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy i chcesz zdobywać nowe umiejętności,
  • łatwo nawiązujesz i podtrzymujesz kontakty z ludźmi,
  • dobrze organizujesz pracę własną,
  • jesteś samodzielny i asertywny w działaniu.
To nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Twoje obowiązki:
  • kompleksowa obsługa i profesjonalna pomoc klientom VIP firmy Medicover,
  • telefoniczny, mailowy i bezpośredni (podczas wizyty w placówce) kontakt z klientem,
  • umawianie wizyt w Centrach Medicover (PL), konsultacji zewnętrznych (network) lub skoordynowanie wizyt domowych,
  • reprezentowanie firmy Medicover, poprzez prawidłową postawę podczas obsługi Klienta VIP,
  • działania specjalne w sytuacjach, w których standardowe działania nie są w stanie spełnić oczekiwań klienta.
Pracując u nas oferujemy Ci:
  • umowę o pracę na cały etat,
  • pracę w systemie 8 godzinnym (pon-pt, w godzinach 7:00-20:00),
  • wyzwania, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe,
  • brak monotonii i wsparcie przełożonego,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

Centrum Medicover

ul. Wołoska 22, Warszawa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911271972