2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Prądnik Biały
Dodane 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. obslugi pacjenta/ Recepcjonistka stomatologia

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej kliniki Stomatologicznej poszukujemy specjalistki/ specjalisty do spraw obsługi pacjentów.

Zależy nam na osobie, która lubi kontakt z ludźmi, dobrze czuje się w pracy zespołowej, wykazuje inicjatywę podczas powierzonych zadań i lubi dynamiczną pracę.

Doświadczenie w stomatologii/ centrum medycznym to plus, jednak jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów, którzy chcą się uczyć.

Twoje zadania:

dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych, wysoka kultura osobista, Empatia,

Doświadczenie w branży medycznej/stomatologicznej to duży plus

Dołącz do nas jeśli: lubisz pracę z ludźmi i z każdym znajdziesz „wspólny język”,

znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (ok. 30% naszych pacjentów jest anglojęzycznych),

masz doświadczenie w obsłudze pacjenta lub klienta,

posiadasz umiejętności sprzedażowe,

lubisz pracować na jasno określonych celach,

jesteś osobą odpowiedzialną,

podejmującą inicjatywę i dobrze organizującą własną pracę.

Chcemy Cię poznać ! Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

stabilne zatrudnienie na 3/4 etatu / cały etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.

pracę w systemie zmianowym – możesz dopasować grafik do swoich potrzeb codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera,

możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które wyróżni Twoje CV w przyszłości,

Benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Centrum Stomatologiczne znajduje się w dzielnicy Azory przy ul Radzikowskiego 18.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 914830547