2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. obsługi najmu (prezentacja mieszkań na wynajem)

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalista ds. obsługi najmu (prezentacja pokoi oraz mieszkań na wynajem)

Jesteśmy firmą która zajmuje się obsługą najmu, pracujemy po to aby nieruchomości, które powierzyli nam właściciele w opiekę mogły generować stabilny zysk, jednocześnie zdejmując z nich wszelkie obowiązki związane z wynajmem mieszkania.

W praktyce to my odpowiadamy za kontakt z najemcą, prezentację nieruchomości, podpisywanie umów, rozliczenia z najemcą oraz przygotowanie mieszkań do wynajmu.

W związku z ciągłym rozwojem firmy - poszukujemy osoby do stałej współpracy przy prezentacji pokoi oraz mieszkań na wynajem, jak również podpisywania umów oraz dokumentów związanych z wynajmem mieszkania. Będzie to zatem sporo pracy w terenie, rozmowy z ludźmi, ale także trochę pracy w biurze przy podpisywaniu umów.

Jeśli jesteś młodą, ambitną osobą, bez doświadczenia - również śmiało aplikuj, wszystkiego Cię nauczymy. Zależy nam na osobie otwartej, komunikatywnej, z pełną dyspozycyjnością szczególnie w okresie lipiec-październik, oczywiście po tym okresie również jesteśmy otwarci na współpracę.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • prezentacja pokoi oraz mieszkań dla potencjalnych najemców

  • odbieranie telefonów, odpisywanie na OLX oraz Facebooku

  • podpisywanie umów oraz innych dokumentów związanych z obsługą najmu

  • dodawanie ogłoszeń w serwisie OLX

  • regularne dodawanie ogłoszeń w social mediach (grupy Facebook)

  • odświeżanie, promowanie, pilnowanie aktualności ogłoszeń na OLX

  • odpowiadanie na posty na Facebooku osobom poszukującym mieszkania/pokoju

  • udzielanie informacji na temat aktualnych ofert

  • przygotowywanie i podpisywanie protokołów zdawczo-odbiorczych

  • przeprowadzanie kontroli czystości w lokalach, które wynajmujemy

  • wprowadzanie danych do systemu obsługi najmu

  • pozostałe prace biurowe związane z działalnością firmy (np. dorobienie kluczy, wsparcie w pracach biurowych)

Na czym nam zależy?

  • samodzielność w działaniu

  • wysoki poziom komunikatywności oraz kultury osobistej

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • odpowiedzialność za podejmowane decyzje oraz powierzone zadania

  • język angielski na poziomie komunikatywnym, pozwalający swobodnie rozmawiać oraz pisać w języku angielskim

  • umiejętność poprawnego pisania maili/wiadomości/pism

  • obsługa pakietu MS Office (głównie praca w Excel)

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta, w branży nieruchomości bądź pokrewnej (ale nie jest konieczne)

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego

 Co zapewniamy?

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole

  • szkolenie wstępne oraz wsparcie zespołu na każdym etapie pracy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, gdzie nie raz wiele wydarzeń Cię zaskoczy

  • możliwość rozwoju w branży nieruchomości

  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków tj. komputer, telefon, auto służbowe do dyspozycji

Nie czekaj, aplikuj! Być może czekamy właśnie na Ciebie :)

Jeśli chcesz się wyróżnić na tle innych kandydatów - czekam na Twój telefon - 72*******22

Pozdrawiam,

Agnieszka

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920443531