2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Duchnice
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi marketplace (Allegro)

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Duchnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

e-Packman sp. z o.o. jest polską firmą oferującą kompleksowy zakres usług, które obejmują przyjmowanie, przechowywanie, kompletowanie, pakowanie i wysyłkę towarów dla firm sprzedających produkty online.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanu technicznego produktów

  • tworzenie nowych ofert w marketplace (Allegro, eBay, Amazon i inne)

  • prowadzenie sprzedaży

  • mailowa obsługa klienta

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • gotowość do podjęcia pracy na stałe

  • znajomość platform e-commerce (mile widziane)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach, między 8 a 17, od poniedziałku do piątku

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • zatrudnienie w preferowanej dla Kandydata formie

  • odpowiednie przeszkolenie

  • przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Duchnice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnice
ID: 904059646