2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Lisiniec
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Marketplace

Lokalizacja

Częstochowa, Lisiniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalizacja: Eko-Light Team Sp. z o.o., ul. Główna 142, Częstochowa

Forma pracy: Stacjonarna

Wymagania: Minimum rok doświadczenia w obsłudze marketplace'ów (Amazon, Kaufland, eMAG, itp.)

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. obsługi marketplace'ów, który dołączy do naszego zespołu Eko-Light Team Sp. z o.o. w Częstochowie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwijanie naszych kanałów sprzedaży na różnych platformach marketplace.

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie ofertami sprzedaży na różnych platformach marketplace (Amazon, Kaufland, eMAG i inne)

  • Tworzenie i optymalizacja listingów produktów w celu zwiększenia widoczności i sprzedaży

  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedaży oraz raportowanie na potrzeby wewnętrzne firmy

  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami, reklamacjami i zwrotami

  • Aktualizowanie i zarządzanie danymi produktowymi, w tym zdjęciami, opisami i cenami

  • Dbanie o zgodność działań z regulaminami poszczególnych platform marketplace

  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesach sprzedażowych

Oferujemy:

  • Pracę w zespole zorientowanym na osiąganie wyników i doskonałość

  • Elastyczne warunki umowy B2B, dostosowane do umiejętności i zaangażowania

  • Zadaniowy tryb pracy

  • Pracę ze znanymi na rynku markami

  • Atrakcyjne premie miesięczne uzależnione od wyników

  • Szkolenia zapewniające rozwój zawodowy

  • Pozytywną atmosferę pracy

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

Aplikacja: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z Eko-Light Team Sp. z o.o.!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Lisiniec
ID: 920596597