2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Przeźmierowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi kont Allegro / Otomoto / eBay

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Demcar zajmuje się się sprzedażą części samochodowych i w związku z rozwojem firmy poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Zakres obowiązków:

  • obsługa mailowa w zakresie zapytań od klientów

  • Obsługa konta Allegro, eBay, Otomoto

  • Obsługa programu Baselinker

  • Obsługa programu serwisowego

  • Obsługa programu magazynowego

  • Przygotowywanie auckji do wystawienia

  • Wycenianie przedmiotów

  • Przygotowywanie oraz realizowanie zamówień

  • Wystawianie zleceń do naprawy

  • Planowanie oraz wdrażanie strategii marketingowych

Wymagania:

  • Komunikacja, otwartość i zrozumienie potrzeb klientów

  • wysoka kultura osobista w zakresie obsługi klienta

  • doświadczenie pracy w branży e-commerce

  • Znajomość narzędzi marketingowych

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją stron internetowych

  • Wielozadaniowość

  • Znajomość języka angielskiego komunikatywna

  • Tłumaczenie aukcji za pomocą AI na języki niemiecki, włoski, francuski

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego

Wynagrodzenie 4500 - 6000 zł netto na rękę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres podany w ogłoszeniu z dopiskiem:

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 909234056