2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Robakowo
Karolina Zajdel
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników codziennie ponad 500 mln osób w Europie ma dostęp do świeżych produktów spożywczych. Dbamy o to, aby żywność docierała do odbiorców na czas, zachowując przy tym najwyższą jakość i świeżość.

Podczas codziennej pracy kierujemy się wartościami - szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność oraz rozwój. Dbając o dobrą atmosferę pracy, gramy zespołowo. Wspieramy się i wspólnie angażujemy w powierzone nam zadania. A przede wszystkim – bardzo się lubimy.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • terminowe i zgodne ze standardem obsługi udzielanie odpowiedzi na zapytania klienta w platformie komunikacyjnej;

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem w zakresie bieżącej weryfikacji dostaw;

  • dbałość o terminową realizację zleceń – kontakt z kierowcami;

  • codzienna współpraca z międzynarodowymi oddziałami uczestniczącymi w łańcuchu dostaw;

  • uzyskiwanie pisemnych dyspozycji od klienta w przypadkach odmowy przyjęcia;

  • proaktywne działania korygujące zmierzające do satysfakcji klienta w przypadkach sytuacji reklamacyjnych i potencjalnie reklamacyjnych.

NASZE WYMAGANIA

  • praktyczne doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku;

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;

  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy, świadomość różnic kulturowych;

  • umiejętność pracy zespołowej, otwartość oraz dobra organizacja pracy;

  • doświadczenie w branży transportowej/logistycznej będzie dodatkowym atutem;

  • chęć rozwoju, elastyczność, gotowość do wdrażania zmiany;

  • podstawowa znajomość MS Excela.

DODATKOWE PROFITY :

  • program poleceń pracowniczych ekstra 4000 zł na rękę;

  • karty sportowe – Medicaver Sport;

  • dostęp do bogatej biblioteki rozwojowej oraz branżowej;

  • dofinansowanie do nauki języków obcych;

  • dofinansowanie do Twojego rozwoju – szkolenia, kursy;

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • dodatkowe premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia;

  • prezenty bożonarodzeniowe dla Twoich dzieci;

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich;

  • coś na przyszłość, czyli pracownicze plany kapitałowe.

PROCES REKRUTACJI:

W celu wzięcia udziału w pierwszym etapie rekrutacji, wyślij nam swoje CV klikając w "Aplikuj":

  • pierwszy etap - poświęcamy na zapoznanie się z nadesłanymi aplikacjami oraz zapraszamy na spotkania wybranych kandydatów.

  • drugi etap – to czas na spotkanie i poznanie się – zaprosimy Ciebie do nas, by porozmawiać o naszym środowisku pracy, a także o Twoim doświadczaniu oraz oczekiwaniach.

  • trzeci etap – to czas decyzji – kontaktujemy się zatem z osobami, które zgłosiły do nas swoją kandydaturę w celu poinformowania o wynikach rekrutacji. Jeśli zaproponujemy współpracę właśnie Tobie - otrzymasz od nas dokumenty niezbędne do zatrudnienia oraz skierowanie na badania lekarskie.

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na kompleksowy program wdrożeniowy zarówno stanowiskowy, jak i na poziomie całej organizacji.

Trzymamy za Ciebie mocno kciuki i mamy nadzieję - do usłyszenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 912169292