2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Przykona
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja

Przykona

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Rozpocznij swoją karierę w Ambro Express na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i profesjonalne przygotowanie do pracy.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność obsługi komputera (internet, poczta, programy biurowe),

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • bieżący nadzór pracy kurierów na terenie Niemiec,

  • obsługa poczty mailowej,

  • kontrola nad awizacją dostaw,

  • kontakt telefoniczny z klientami i kierowcami.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w młodym, energicznym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędny sprzęt (telefon, laptop).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: joanna.wlazalek[malpa]ambro.eu

Lokalizacja

Przykona,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przykona
ID: 913927895