2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Promley - agencja marketingowa skupiająca się na tekstyliach ze znakowaniem. Pracujemy z Klientami z 14 krajów w Europie.

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku, które zapewnia pełnię emocji każdego dnia?

Praca z markami znanymi na całym świecie jest dla Ciebie interesująca?

Rozmowa z Klientem jest dla Ciebie tak naturalna jak oddychanie?

Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy!

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój rynków DACH. Jak wygląda ta praca?

1. Dział marketingu dostarcza Ci wstępnie zainteresowanych naszymi usługami Klientów - tak, pracujemy na leadach sprzedażowych. Jednak nie omijamy też zimnych kontaktów.

2. Przejmujesz opiekę nad Klientem i prowadzisz, go poprzez proces planowania kampanii marketingowej, projektowania kampanii, doboru odzieży, technik znakowania, na realizacji i dostawie zamykając dany etap.

3. Jesteś w stałym kontakcie posprzedażowym z Klientem i realizujecie kolejne projekty

4. Codzienna praca na CRM Pipedrive - wdrożymy Cię w ten system, tak aby maksymalizować efekty Twojej pracy.

To zapewniamy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od wyników

  • Klientów, którzy są zainteresowani naszymi usługami

  • Ogromne doświadczenie w branży odzieży ze znakowaniem

  • Zaplecze dostawców i podwykonawców z najlepszymi cenami na rynku

  • Rozbudowane procesy sprzedażowe

  • Analitykę sprzedażową, która pozwala maksymalizować efekty Twojej pracy

  • Jeśli chcesz w przyszłości zarządzać zespołem -> ścieżkę kariery do szefa sprzedaży na rynkach DACH

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami na rynkach DACH

  • aktywna sprzedaż produktów firmy wśród pozyskanych klientów firmy,

  • przyjmowanie, realizacje i nadzorowanie zamówień,

  • przygotowywanie dokumentów handlowych,

  • dbanie o kontakty z klientami,

  • dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego, (min. B-2, preferowane C-1)

  • zdolności analityczne oraz wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie zawodowe przy współpracy z klientem B2B.

  • nastawienie na działanie i wytrwałe dążenie do celu,

  • znajomość pakietu MS Office, (Word, Excel)

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, terminowość oraz wysoka kultura osobista.

  • Kreatywność i umiejętność szybkiego, efektywnego działania pod presją czasu.

  • Otwartość na Ludzi, uwagi i umiejętność dobrej współpracy w Zespole.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność na wysokim poziomie.

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 884427929