2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Grunwald
Dodane 14 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SKLEP DLA LEKARZA sp. z o.o. jest dostawcą sprzętu medycznego dla profesjonalistów medycznych o ugruntowanej pozycji rynkowej. Sprzedaż odbywa się zarówno poprzez własny sklep internetowy - sklepdlalekarza.com jak i stałą sieć dystrybucji. Bierzemy też udział w postępowaniach przetargowych.

SKLEP DLA LEKARZA sp. z o.o. poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontaktu z klientem z językiem angielskim.

miejsce pracy: Poznań, Grunwald-Junikowo

Wymagane umiejętności:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy opartej na komunikację z klientami

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych.

  • Obsługa klienta telefonicznego, mailowego oraz bezpośredniego

  • Obsługa dokumentów wysyłkowych - w tym wypisanie listu przewozowych, opieka nad wysłanymi zamówieniami.

  • Rozszerzanie zakresu współpracy i wsparcie merytoryczne klienta, przypominanie o płatnościach.

  • Pomoc osobom z pozostałych działów. Pomoc podczas dużych dostaw.

  • Wprowadzanie i modyfikowanie danych na temat zleconych prac

  • Współpraca z serwisantami, magazynem, klientem

  • Wsparcie w zakresie obsługi terminali płatniczych

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, procedur.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Interesujące, pełne wyzwań i samodzielne stanowisko pracy

  • Komplet narzędzi do pracy

  • Bardzo pozytywną atmosferę i komfortowe środowisko pracy

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku

  • Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911678373